26.04.19

Невтихаюча біль сьогодення..



26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталися вибухи, внаслідок яких повністю було зруйновано реактор 4 енергоблоку. У повітря потрапили радіоактивні речовин, що з вітром розсіялися над Україною і багатьма країнами Європи.
Аварія на ЧАЕС визнана  найбільшою техногенною  катастрофою за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. ООН встановила 26 квітня Міжнародним днем пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
У цьому році виповнилось 33 роки  Чорнобильської трагедії – найстрашнішої катастрофи в історії людства. Цей день назавжди залишиться в нашій пам’яті як чорний день, який ми ніколи не повинні забути. Молоде покоління має право знати правду про причини і наслідки цієї страшної  трагедії усього людства.                                                                                                         Чорнобиль…  Гіркий урок мужності, стійкості та втрат, страшний урок не стільки конкретному суспільному устрою, скільки всьому людству.
Цій скорботній даті в нашій школі були присвячені виховні заходи. Учні переглянули презентації та документальні фільми про Чорнобильську трагедію. На  уроках мистецтва виготовляли білих паперових журавликів - символ Міжнародного дня пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Були випущені стінгазети та оформлений великий тематичний стенд в коридорі школи.

Немає коментарів:

Дописати коментар